+380 XXX-XX-XX   Показати

Захист інтересів у суді. Вирішення спорів. Представництво в суді.

 

Невід\'ємне право кожної юридичної та фізичної особи на судовий захист порушених або порушуваних прав, свобод і законних інтересів в органах судової влади, є основою правової держави. Судовий захист здійснюється у формі представицтва інтересів в суді, і забезпечується можливістю отримання професійної правової допомоги кваліфікованого юриста, що володіє мистецтвом ведення судового процесу.

Саме в суді вирішуються найбільш складні і важливі завдання. А своєчасність юридичної допомоги по представництву в суді дуже важлива, адже для грамотного захисту інтересів необхідно провести велику юридичну роботу ще до представництва в суді - починаючи від вироблення чіткої позиції по справі, тактики і стратегії ведення справи, оцінити судові перспективи і підготувати юридично значимі документи. В рівній мірі це відноситься і до випадків захисту від позову.

Захист інтересів у суді можна умовно розділити на два етапи: перший етап - підготовка до судового розгляду, другий етап - безпосередньо представництво інтересів в суді.

Юридична компанія «ДОМІНУС» здійснює представництво інтересів клієнтів у судах загальної та спеціальної юрисдикції, в т.ч. у Верховному суді України, у третейських судах.

Послуги нашої компанії включають також представництво інтересів клієнтів при розгляді судами різних категорій майнових та немайнових спорів, трудових спорів, справ щодо захисту прав споживачів, спадкування, шлюбно-сімейних відносин і т.д., в тому числі у спорах в спеціальних областях права: податки, будівництво, інтелектуальна власність, банківське право та інші.

Отримавши судове рішення, ми не зупиняємося на досягнутому, оскільки судове рішення на папері, не претворенное в життя, не представляє самостійного інтересу. Тому, ми пропонуємо також послуги з представництва інтересів на стадії виконавчого провадження. Зокрема, Юридична компанія «ДОМІНУС» забезпечує виконання судових рішень, прийнятих українськими судами, а також визнання та виконання в Україні рішень міжнародних комерційних арбітражів та іноземних судів.

Для отримання більш детальної інформації та обговорення можливості співробітництва з метою захисту Ваших інтересів у суді Ви можете зателефонувати за тел. +38(097)565-24-65, +38(095)768-72-02