+380 XXX-XX-XX   Показати

Ліквідація підприємства. Ліквідація ТОВ, ліквідація компанії, ліквідація фірми, ліквідація ПП, ліквідація ФОП.

Ліквідація підприємства (компанії, фірми, ТОВ) - це процедура, результатом якої є припинення юридичної особи, тобто внесення запису про припинення юридичної особи в реєстр юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, після чого підприємство перестає існувати.

Починаючи процедуру ліквідації підприємства, потрібно бути готовим до величезного числа необгрунтованих вимог держорганів, затягування проведення перевірки податковою інспекцією, нарахування надуманих штрафних санкцій і т.п.

Уникнути і запобігти зазначеним негативним наслідкам зможуть тільки професійні фахівці.

Звернувшись в Юридичну компанію «ДОМІНУС», Ви можете доручити цей складний процес висококваліфікованим фахівцям, що мають величезний досвід надання послуг у сфері ліквідації підприємств.

Існують наступні способи ліквідації підприємства:

1.  Зміна засновників і генерального директора підприємства.

Найбільш простий і швидкий спосіб вирішення питання. Це, так званий, «альтернативний спосіб ліквідації підприємства», при якому підприємство фактично не ліквідується, а просто передається відповідальність за його діяльність іншим фізичним або юридичним особам. Будь-яке відношення до підприємства колишні власники і генеральний директор припиняють. Строк - 3 робочих дні. Працюємо по всій Україні. 

2.  Добровільна ліквідація підприємства за рішенням засновників.

Ліквідація підприємства за рішенням засновників можлива при відсутності заборгованості з податків і зборів, а також перед кредиторами. Така ліквідація підприємства неминуче пов\'язана з податковою перевіркою, тому що необхідно отримати довідку про відсутність заборгованості по сплаті податків. Термін - 2 - 6 місяців.

3. Ліквідація підприємства шляхом банкрутства (банкрутство підприємства).

У випадку якщо у Вас виникає питання: «Як ліквідувати підприємство (ТОВ) з боргами?», можна впевнено запропонувати процедуру банкрутства. При цьому, підприємство, що має кредиторську заборгованість, може бути ліквідоване за рішенням засновників тільки через процедуру банкрутства. Також, ініціатором процедури банкрутства може виступити кредитор підприємства. Слід зазначити, що в разі банкрутства підприємство ліквідується в судовому порядку. Термін - 6 - 12 місяців.

4. Ліквідація підприємства у зв\'язку з відсутністю за місцем знаходження

У разі, якщо керівні органи підприємства-боржника відсутні за місцезнаходженням (юридичною адресою), процедура банкрутства може бути ініційована кредитором, при цьому незалежно від суми заборгованості. Термін - 6 - 12 місяців.

Для отримання більш детальної інформації та обговорення можливості співробітництва з метою ліквідації підприємства (компанії, фірми) Ви можете зателефонувати за тел. +38 (097) 565-24-65, +38 (095) 768-72-02