+380 XXX-XX-XX   Показати

Ліцензія на виробництво, імпорт, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами. Ліцензія на аптеку. Ліцензування аптечної діяльності.

Ліцензування виробництва, імпорту, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами здійснюється відповідно до Законів України "Про лікарські засоби", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".

Ліцензія на аптечну діяльність - це документ державного зразка, який засвідчує право ліцензіата на провадження господарської діяльності з виробництва, імпорту, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Юридична компанія "ДОМІНУС" надає комплекс послуг для підприємств і підприємців з оформлення ліцензії на аптечну діяльність.

Ліцензування аптечної діяльності є засобом регулюючого впливу держави на діяльність суб'єктів господарювання та контролю за додержанням ліцензіатом вимог законодавства у сфері виробництва лікарських засобів, імпорту, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Строк дії ліцензії на аптечну діяльність – необмежений.

Строк отримання ліцензії на аптеку – 20 робочих днів.

Співпраця з нашою компанією в процедурі отримання ліцензії на виробництво, імпорт, оптову та роздрібну торгівлю лікарськими засобами передбачає наступні етапи:

1. Підписання договору;

2. Консультаційні послуги, визначення списку потрібних і відсутніх документів, опрацювання деталей співпраці;

3. Аналіз і корегування документації, формування пакету документів, подача документів в орган ліцензування;

4. Супровід та контроль руху документації на всіх етапах оформлення ліцензії на аптечну діяльність;

5. Отримання бланка ліцензії на аптечну діяльність і передача замовнику.

Наша компанія надає допомогу в отриманні ліцензії на аптеку підприємствам з будь-якого регіону України.

Для отримання більш детальної інформації та обговорення можливості співпраці з метою отримання для Вас ліцензії на аптечну діяльність Ви можете зателефонувати за тел. +38(097)565-24-65, +38(095)768-72-02