+380 XXX-XX-XX   Показати

Ліцензія на виробництво спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продаж

Діяльність з виробництва, спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продаж підлягає ліцензуванню відповідно до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності".

Маючи багаторічний досвід в сфері отримання ліцензій, юристи Юридичної компанії "ДОМІНУС" надають кваліфіковані послуги з оформлення документів та отримання ліцензії на виробництво та продаж засобів індивідуального захисту і активної оборони.

Під ліцензування підпадають такі види діяльності:

Строк дії ліцензії на виробництво та продаж засобів індивідуального захисту і активної оборони – необмежений.

Базовий строк отримання ліцензії на виробництво та продаж засобів індивідуального захисту і активної оборони – 15 робочих днів.

Співпраця з нашою компанією в процедурі отримання ліцензіі на виробництво та продаж засобів індивідуального захисту і активної оборони передбачає наступні етапи:

1. Підписання договору;

2. Консультаційні послуги, визначення списку потрібних і відсутніх документів, опрацювання деталей співпраці;

3. Аналіз і корегування документації, формування пакету документів, подача документів в орган ліцензування;

4. Супровід та контроль руху документації на всіх етапах оформлення ліцензії на виробництво засобів індивідуального захисту;

5. Отримання бланка ліцензії на виробництво засобів індивідуального захисту і передача замовнику.

Наша компанія надає допомогу в отриманні ліцензії на виробництво засобів індивідуального захисту підприємствам з будь-якого регіону України.

Для обговорення деталей співпраці з метою отримання для Вас ліцензії на виробництво спеціальних засобів, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, індивідуального захисту, активної оборони та їх продаж Ви можете зателефонувати за тел. +38 (097) 565-24-65, +38 (095) 768-72-02