+380 XXX-XX-XX   Показати

Ліцензія на небезпечні відходи. Отримання ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.

Юридична компанія «ДОМІНУС» надає допомогу підприємствам і підприємцям в отриманні ліцензії на збір, перевезення, зберігання, обробку, утилізацію, видалення, знешкодження та захоронення небезпечних відходів.

Ліцензія на небезпечні відходи необхідна всім підприємствам і підприємцям, у діяльності яких планується поводження з небезпечними відходами, тому що операції у сфері поводження з небезпечними відходами підлягають ліцензуванню відповідно до ст. 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

Поводження з небезпечними відходами - особливий вид діяльності, пов\'язаний із збиранням, перевезенням, зберіганням, обробленням, утилізацією, видаленням, знешкодженням та захороненням небезпечних відходів.

Небезпечні відходи - відходи, що мають такі фізичні, хімічні, біологічні чи інші небезпечні властивості, які створюють або можуть створити значну небезпеку для навколишнього природного середовища і здоров\'я людини та які потребують спеціальних методів і засобів поводження з ними, поводження з якими потребує отримання ліцензії на небезпечні відходи.

Тому,ліцензія на небезпечні відходи, як дозвіл на вид діяльності, пов\'язаний з небезпекою для здоров\'я людей і навколишнього природного середовища, визначає підвищений рівень уваги з боку органу ліцензування.

Отримання ліцензії на небезпечні відходи вимагає участі фахівця з достатнім досвідом і компетенцією для того, щоб надати своїм клієнтам оперативну та кваліфіковану допомогу.

Співпраця з нашою компанією в прецесії отримання ліцензії на небезпечні відходи передбачає наступні етапи:

1. Підписання договору; 
2. Консультаційні послуги, визначення списку потрібних і відсутніх документів, опрацювання деталей співробітництва; 
3. Аналіз і коригування документації, формування пакету документів, подача документів в орган ліцензування; 
4. Супровід і контроль руху документації на всіх етапах оформлення ліцензії; 
5. Отримання бланка ліцензії на небезпечні відходи та передача замовнику.

Обговорити можливість співпраці з метою отримання для Вас ліцензії на небезпечні відходи ми можемо за тел. +38 (097) 565-24-65, +38 (095) 768-72-02