+380 XXX-XX-XX   Показати

Розширену господарську діяльність можна здійснювати з моменту внесення даних до держреєстру

2015-09-02 19:09:00

Державна реєстраційна служба нагадала, що порядок розширення ліцензіатом здійснення виду господарської діяльності, який здійснюється ним частково, встановлений частинами 9 - 11 ст. 15 Закону «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі - Закон).

У разі наміру розширити господарську діяльність додатковою частиною, ліцензіат подає до органу ліцензування заяву про розширення такого виду господарської діяльності, в якій зазначає вид господарської діяльності, до якого він має намір розширити свою діяльність, разом з документами згідно з ліцензійними умовами.

Заява про розширення здійснення виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, вважається заявою про отримання ліцензії в частині, на яку ліцензіат має намір розширити свою діяльність, і розглядається органом ліцензування за аналогією з порядком розгляду заяви про отримання ліцензії.

Плата за надання ліцензії в частині, на яку ліцензіат має намір розширити свою діяльність, стягується як за отримання нової ліцензії відповідно до ч. 1 ст. 14 Закону.

Дані про рішення органу ліцензування щодо розширення виду господарської діяльності ліцензіата вносяться до ЄДР у строки та в порядку, встановлених для видачі ліцензії, при цьому ліцензіат набуває право на провадження виду господарської діяльності в розширеному вигляді з моменту внесення даних до ЄДР.

Для обговорення деталей співпраці з метою розширення ліцензованого виду господарської діяльності Ви можете зателефонувати за тел. +38(097)565-24-65, +38(095)768-72-02