+380 XXX-XX-XX   Показати

Прострочили виплати по іпотеці? Банки можуть виселяти боржників без попередження!

2015-09-15 15:46:00

Верховний Суд України став на бік банку в історії про виселення мешканців з квартири, яка була куплена в кредит і передана в іпотеку. При розгляді справи № 6-455цс15 Суд дійшов висновку, що обов\'язок іпотекодержателя (у даному випадку банку) письмово попередити мешканців про необхідність виселення з квартири не поширюється на випадки, коли суд вже фактично взявся за спір.

Законодавча норма про те, що іпотекодержатель або новий власник повинен надати мешканцям письмову вимогу про добровільне звільнення приміщення, на виконання якого мешканцям дається 1 місяць, поширюється тільки на позасудові договірні відносини.

Задоволення позову про виселення з переданого в іпотеку житла не залежить від дотримання банком вимог частини 2 ст. 40 Закону «Про іпотеку». Відповідне рішення може бути прийняте судом (за заявою банку) одночасно з прийняттям рішення про звернення примусового стягнення на житло.

Для обговорення деталей співпраці з метою захисту Ваших інтересів та врегулювання питань за кредитними зобов\'язаннями Ви можете зателефонувати за тел. +38(097)565-24-65, +38(095)768-72-02