+380 XXX-XX-XX   Показати

Спадкування. Оформлення спадщини. Юридичні послуги в сфері спадкування.

 

Наша компанія пропонує допомогу в оформленні спадщини на будь-яке спадкове майно (квартира, кімната, будинок, земельна ділянка, гараж, автомобіль, банківські вклади), а також допоможе Вам отримати свідоцтво про право власності.

Право на спадщину виникає в наступних випадках:

1. Спадкодавець склав заповіт, і згідно з цим заповітом Ви є єдиним спадкоємцем з правом успадкування всього майна спадкодавця, або Ви є одним із спадкоємців з правом успадкування частини майна.

2. Спадкодавець не склав заповіту, або спадкоємець за заповітом відмовився від спадщини або не прийняв його, або заповіт визнано недійсним, або спадкодавець заповідав лише частину майна, тоді у Вас є право спадкування за законом в порядку черговості.

Якщо Вас цікавлять питання: \"Як вступити в спадщину?\", \"Як оформити спадщину?\" У нашій компанії Ви отримаєте консультацію з усіх питань, що виникають при оформленні спадщини.

Ми допоможемо визначити вичерпний перелік документів, необхідних у кожному конкретному випадку для оформлення спадщини.

Ми допоможемо зібрати необхідні для оформлення спадщини документи, а також, у випадку втрати, відновити їх.

У процедурі оформлення спадщини існує безліч нюансів на кожному з етапів. При цьому незнання цих нюансів і не дотримання процедури може спричинити за собою позбавлення права спадкування.

Ми допоможемо Вам відновити строк для прийняття спадщини або встановити в суді факт прийняття спадщини.

Наша компанія надає весь спектр юридичних послуг у сфері спадкування.

Після отримання свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно, ми доведемо процедуру оформлення спадщини до логічного завершення, зареєструвавши право власності на успадковане майно. І тільки після такої реєстрації Ви станете законним власником нерухомого майна, що перейшло до вас у спадок.

У нашій компанії Ви можете отримати юридичну допомогу при складанні заповітів, спадкових договорів, консультування з питань спадкування. Також ми здійснюємо представництво інтересів клієнта при оформленні спадщини в органах нотаріату, державної влади і управління.

Юридичні послуги з оформлення спадщини:

   - оформлення спадщини на земельну ділянку;

-         - оформлення спадщини на квартиру, будинок;

-         - оформлення спадщини на банківські вклади та цінні папери;

-         - оформлення спадщини на корпоративні права, частку в статутному капіталі господарського товариства;

-         - оформлення спадщини на інтелектуальну власність та авторське право;

-         - оформлення спадщини на автомобіль.

Для отримання більш детальної інформації та обговорення можливості співпраці з метою оформлення спадщини Ви можете зателефонувати за тел. +38(044)353-75-77, +38(097)565-24-65, +38(095)768-72-02

 

 


Адвокат спадщина, адвокат по спадкуванню