+380 XXX-XX-XX   Показати

Юридичні послуги в сфері податкового права. Податкові спори в суді.

В процесі ведення господарської діяльності неминучі контакти з податковою службою. У результаті такої взаємодії нерідко виникають конфліктні ситуації через перевищення представниками податкових органів своїх повноважень, і як наслідок виникають податкові спори. Ситуації, що виникають у податкових правовідносинах між юридичними особами (або підприємцями) і державою, все частіше призводять до податкових спорів в суді.

Таким чином, захист прав і законних інтересів платників податків в податкових спорах, є невід\'ємним атрибутом ведення бізнесу в Україні.

Податкова часто необґрунтовано пред\'являє претензії щодо несплати, порушуючи законодавство, і в переважній більшості випадків вдається, якщо не домогтися повного скасування податкового повідомлення-рішення, то, як мінімум зменшити розмір нарахувань.

Навіть якщо Ви вважаєте, що претензії пред\'явлені обґрунтовано, тим не менше, їх розмір швидше за все перебільшений або ситуація насправді не така однозначна, як Вам її виклали у податковій. Не варто впадати у відчай, податкові юристи нашої компанії допоможуть Вам зменшити розмір претензій.

Зростання кількості податкових спорів у суді пов\'язане не тільки з тим, що податкова інспекція стала допускати більше помилок, а, скоріше, з тим, що платник податків, нарешті, усвідомив необхідність захисту своїх прав і законних інтересів в податкових правовідносинах.

Юридична компанія «ДОМІНУС» надає наступні юридичні послуги у вирішенні податкових спорів:

-        - Правовий аналіз документів;

-        - Підготовка юридичного висновку з питань оподаткування;

-        - Вироблення правової позиції з податкових спорів та у судових справах з податковими органами;

-        - Складання та подання позовної заяви з податкового спору (касаційної скарги, апеляційної скарги, відзиву на позовну заяву) та інших документів правового характеру;

-        - Оскарження податкових повідомлень-рішень, дій посадових осіб у вищестоящих податкових органах і в судах;

-        - Представлення інтересів клієнта в судовому процесі з податкового спору.

Для отримання більш детальної інформації та обговорення умов співпраці в сфері надання Вам юридичних послуг з податкових спорів Ви можете зателефонувати за тел. +38 (044) 353-75-77, +38 (097) 565-24-65, +38 (095) 768-72-02