+380 XXX-XX-XX   Показати

Пропуск строку прийняття спадщини, його продовження. Послуги юриста з продовження строку прийняття спадщини.

Для прийняття спадщини законодавством України, передбачено строк, який становить шість місяців з моменту відкриття спадщини (день смерті спадкодавця).

У практиці часто трапляється так, що спадкоємці пропускають шестимісячний строк для звернення до нотаріальної контори. Найчастіше причиною цього є незнання законів.

Нерідко трапляється також, що спадкоємець помилково вважає, що пропустив строк для прийняття спадщини, хоча такий спадкоємець постійно проживав із спадкодавцем в момент відкриття спадщини, і в цьому випадку вважається таким, що прийняв спадщину незалежно від строків звернення до нотаріальної контори.

Але що робити, якщо Ви пропустили строк для прийняття спадщини?

Для початку бажано отримати кваліфіковану консультацію юриста, в ході якої Ви зможете дізнатися про всі можливі варіанти отримання додаткового строку для прийняття спадщини.

І якщо пропуск шестимісячного строку дійсно мав місце, то варто упевнитися, що немає інших спадкоємців, які звернулися до нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини своєчасно і вважаються такими, що прийняли спадщину. Якщо ж такі є, то за письмовою, нотаріально посвідченою їх згодою спадкоємець, який пропустив строк для прийняття спадщини, наділяється правом подати заяву про прийняття спадщини за місцем її відкриття в нотаріальну контору.

В іншому випадку спадкоємець, який пропустив строк для прийняття спадщини, має право звернутися до суду з позовною заявою про визначення додаткового строку для прийняття спадщини. У такій позовній заяві необхідно аргументовано довести поважність причин пропуску строку для прийняття спадщини. Якщо суд визнає причини пропуску строку для прийняття спадщини поважними, може бути наданий додатковий строк для прийняття спадщини.

Безумовно, порада юриста не допускати пропуску строку для прийняття спадщини, оскільки процедура продовження пропущеного строку для прийняття спадщини не проста і тривала за часом.

Якщо ж, Ви вчасно не звернулися до нотаріальної контори для подачі заяви про прийняття спадщини і пропустили строк для прийняття спадщини, то Вам необхідно звернутися до юриста для продовження пропущеного строку для прийняття спадщини.

Більшість юристів та адвокатів по спадщині вважають спадкове право однією з найбільш складних галузей права. Складність спадкового права полягає в безлічі нюансів переходу прав на майно від однієї особи до іншої. Для успішної роботи адвокату по спадщині необхідно знати і розуміти не тільки норми спадкового права, а й механізм виникнення права власності на спадкове майно, порядок переходу прав і обов\'язків, розбиратися в порядку реєстрації правоустановчих документів. Крім того адвокату по спадщині необхідно орієнтуватися у судовій практиці з розгляду спадкових спорів. Тому якісно розібратися у всіх тонкощах спадкового спору під силу тільки досвідченому юристу по спадщині.

Наші юристи супроводжують процеси продовження строку для прийняття спадщини, а також надають письмові та усні консультації з питань продовження строку для прийняття спадщини. Якщо Вам необхідна юридична консультація по спадку - телефонуйте +38(044)353-75-77, +38(097)565-24-65, +38(095) 768-72-02

Параметри пошуку: пропуск рядок прийняття спадщини адвокат Київ, продовження рядок прийняття спадщини, прийняти спадщину адвокат, продовження пропущеного строку для прийняття спадщини, спадщина адвокат, вступ в спадок адвокат, консультація по спадку адвокат, адвокат по спадку київ спадок відмову, адвокат