+380 XXX-XX-XX   Показати

Реєстрація громадської організації. Реєстрація громадського об'єднання. Реєстрація неприбуткової, благодійної організації.

Право громадян на свободу об'єднання є невід'ємним правом людини.

Громадська організація - це добровільне об'єднання фізичних осіб для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Громадські об'єднання створюються і діють на основі добровільності, самоврядності, вільного вибору території, рівності перед законом, прозорості, відкритості та публічності.

Громадські організації можуть мати всеукраїнський статус. Відповідно до Закону України "Про громадські об'єднання", що набрав чинності з 01.01.2013 року, будь-яка громадська організація може діяти на всій территорії України незалежно від отримання всеукраїнського статусу .

Маючи великий досвід у сфері реєстрації громадських об'єднань і громадських організацій зокрема, Юридична компанія «ДОМІНУС» пропонує такі послуги:

· реєстрація громадських об'єднань і громадських організацій;

· підтвердження всеукраїнського статусу громадського об'єднання;

· реєстрація благодійних організацій;

· акредитація філій, відділень, представництв та інших відокремлених підрозділів іноземних неурядових організацій;

· реєстрація об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

Для отримання більш детальної інформації та обговорення можливості співробітництва з метою реєстрації громадської організації та інших громадських об'єднань Ви можете зателефонувати за тел. +38 (097) 565-24-65, +38 (095) 768-72-02